Choď na obsah Choď na menu

1. FC Köln pobijedio je Kieler Sportvereinigung 5-1

Nastavljeno je drugo kolo Bundeslige 20/21 promocije i promocije doigravanja.

Na početku igre 1. FC Köln krenuo je žestoko u napad. U 3. minuti susreta Duda je napravio dodavanje s lijeve strane. Kapetan Jonas Hector zabio je glavom i postigao prvi pogodak za 1. FC Köln! 0-1! Ali samo minutu kasnije, Kieler Sportvereinigung, odjeven u Nogometni Dresovi, brzo je odgovorio. Spasio se udarac Finna Poratha iz kaznenog prostora, a korejski veznjak Lee Jae Sung koji je nadopunjenim udarcem izjednačio rezultat, 1-1! Potom je 1. ofenzivni kraj FC Kölna ponovno stvorio valove. U 6. minuti napadač 1. FC Köln Andersson primio je glavom svog suigrača u kaznenom prostoru i postigao pogodak, 2-1! U 13. minuti 1. FC Köln ponovno je ubacio s lijeve strane, a Andersson je dvaput zabio glavom, 3-1! U 39. minuti, defanzivac 1. FC Köln Zishos volej je pred kaznenim prostorom izborio još jednu pobjedu! Nakon poluvremena gostujuća momčad vodila je 4-1.

U drugom poluvremenu, odjeven u dresovi za Bundesliga 1. Veznjak FC Köln Ellyes Skhiri bio je šlag na torti i na kraju zaključao rezultat na 5-1! Ova pobjeda također određuje 1. FC Köln će nastaviti igrati u Bundesligi.