Choď na obsah Choď na menu

Hertha BSC priredila je predstavu puštajući jednog da juri dva

U 31. kolu šminke Bundeslige. Ova je utakmica nosila Nogometni Dresovi Herthe BSC protiv Schalkea 04. Manje od 6 minuta prvog poluvremena, Schalke 04 zabio je brzim napadom, 1-0! Domaća momčad izlazi na prvo mjesto!

Ubrzo je Hertha BSC izvela protunapad. U 19. minuti igre Plattenhardt je izveo slobodni udarac u daljinu. Domaći tim zagledao se u nepropusnog čovjeka. Boyata je, odjeven u dresovi za Bundesliga, lako glavom krenuo bez obrane. 1-1! Laka strana za ponovnu borbu. Kad je došlo vrijeme za 74. minutu, vojska Herthe BSC-a bila je svladana, a Ngankam je pucao po lijevoj strani šesnaesterca, a potom nova pobjeda! 1-2! Gostujuća momčad vodit će rezultat!

Na kraju utakmice, Hertha BSC konačno je izvela prekrasan protunapad. Hertha BSC je u gostima svladala Schalke 04 2-1.