Choď na obsah Choď na menu

Zašto je Ronaldo bio pritisnut na klupi

Dva velikana Premier lige susreću se i međusobno se bore. Ovo je vrlo važna bitka. Manchester United također doživljava trenersku promjenu. Svaka sljedeća utakmica ključna je i za igrače i za novog trenera. Na ovom polju, Carrick je tijekom utakmice pustio Ronalda u Nogometni Dresovi broj 7 da sjedne na klupu. Ova odluka također može igrati ključnu ulogu u ovoj igri.

U 50. minuti utakmice Sancho je poveo, a Manchester United poveo; no u 64. minuti Manchester United je Sancha zamijenio Ronaldom na klupi i Chelsea je izjednačio rezultat-Jorginho je napravio jedanaesterac. Kazneni udarac rezultirao je neriješenim rezultatom 1-1 između dvije momčadi.

U susretu s jakim protivnikom poput Chelseaja, ova utakmica je također bila jako lijepa. Kao navijač, želim vidjeti figuru Dres Manchester United broj 7. Nije prikladno vršiti prilagodbe momčadskoj igri, bilo protiv Ronalda ili Manchester Uniteda. Prednosti, nadam se da će Ronaldo sve hrabrije prilagođavati pritisak.