Choď na obsah Choď na menu

Liverpool se plasirao u finale Lige prvaka

U prvom poluvremenu smo zaostajali 0-2, a u drugom poluvremenu zabili tri gola u 12 minuta i prestigli 3-2. Liverpool ah, uvijek se rado vraća u nokaut Lige prvaka novim trikovima. Ova utakmica je šokirala navijače, ovo je nogomet, iluzije o njemu uvijek možete zadržati do zadnjeg trenutka.

Nakon proteka tri godine, Nogometni Dresovi Crvene armije vratio se u finale Lige prvaka. Ovo je također treći put da se Kloppova momčad plasirala u finale Lige prvaka u posljednjih 5 godina. To je također 10. put u povijesti momčadi da stoji na pozornici finala Lige prvaka. Čestitamo Liverpoolu! S prednošću od 2-0 u prvoj utakmici Liverpool je na startu poražen od domaće momčadi. Samo 3 minute utakmice Huang Qian je ubacio sa strane, a stari prvoligaš Capue je zakucao po sredini, a Breyer Dia je gurnuo prazan gol i Huang Qian je poveo 1-0. Evo, Dres Liverpool je spreman.

Nakon utakmice UEFA je odabrala najboljeg igrača utakmice i nagradila Luisa Diasa koji je igrao kao zamjena. Službeni komentar: "Njegov izgled je promijenio igru, zabijajući golove i prijetio cijelo vrijeme." On je nesumnjivo bio jedan od najboljih igrača u normalnim utakmicama u ovoj utakmici.