Choď na obsah Choď na menu

Manchester United 0-5 Liverpool

Nedavno su se događale neočekivane stvari jedna za drugom. Tko bi rekao da će Manchester United, koji je preokrenuo sredinom tjedna, doživjeti noć pakla. U potpuno sjedećem Dream Theatru, pod Fergusonovim pogledom, Manchester United je u prvom poluvremenu zaostao za 4 gola, a na kraju je na sramotan način izgubio od rivalskog Liverpoola 0-5. Igrači u Nogometni Dresovi su raspoloženi odnijeli pobjedu, ostavivši navijače Manchester Uniteda u nevolji.

Liverpool je doista toliko moćan ove sezone, ali malo navijača može očekivati ​​još jedno dvostruko priznanje koje će privući pozornost svijeta. U samo 13 minuta Liverpool je na gostovanju imao dva pogotka prednosti. Prije poluvremena Salah je u dresu također dva puta zabio. U 49. minuti Henderson je poslao asistenciju, a Salah je u Dres Manchester United još jednom iscenirao titulu Boga. Kada je na semaforu postalo 5-0, Fergusonovo bespomoćno lice u oštroj je suprotnosti s Dalglishovim nasmijanim licem. U tom trenutku ne znam što je Sir Alex Ferguson mislio o slavi Manchester Uniteda.

Naravno, ovaj završetak nije nešto što bi Manchester United želio vidjeti. Nadam se da će Manchester United nastaviti s naporima!