Choď na obsah Choď na menu

Everton3-1 Burnley je preokrenuo

Posljednja utakmica četvrtog kola Premier lige odigrana je na Goodison Parku. Benítez je predvodio Everton da preokrene Burnley 3-1. U drugom poluvremenu igre Mercedes-Benz, Burnley je zabio gol u Nogometni Dresovi s glavom Benjamina Meea. Everton je odmah počeo uzvraćati udarac. U 59. minuti Thomson je glavom izjednačio glavom na asistenciju Michaela Vincenta Keanea. U 64. minuti Thomson je primio dodavanje Doucoouréa i uputio dug udarac. 1. U 65. minuti Doucouré je asistirao Andreu Anthonyju Grayu da solo postigne gol, a igra je zabila 3-1.

Nakon posljednja 4 kola Premier lige, sve četiri ekipe imale su 3 pobjede, 1 neriješeno i 10 bodova. Na ljestvici su: Manchester United, Chelsea, Liverpool, Everton.

U ovoj dugoj utakmici vidjeli smo rezultate neumornih napora igrača Evertona koji su zaostajali u ranoj fazi. Dopuštajući dresovima da ih vide kako nose Dres Everton donijelo nam je pravu vizualnu gozbu. Ovo je i čar nogometa koji nam se sviđa!