Choď na obsah Choď na menu

Real Madrid protiv Manchester Cityja

U ovoj utakmici između Real Madrida i Manchester Cityja navijači su zamišljali razne završnice, ali nisu očekivali da će završiti rezultatom 4-3. Konačno shvatite da je ovo nogomet, a to je nogomet koji volimo i mrzimo. Nikad ne možete pogoditi kraj do posljednjeg trenutka.

U ovoj utakmici, na temelju prednosti Manchester Cityja od jednog poena, Real Madrid je bio nepristran u 32. minuti. Benzema, koji je nosio Nogometni Dresovi, pomeo je gol i zabio Real Madrid. Ulaskom u drugo poluvrijeme veznog reda rezultatom 1 prema 2, Real Madrid, koji je gost, nije očajan.

Početkom drugog poluvremena Manchester City je još jednom pokazao snagu, a tvrdoglavost Real Madrida također je potpuno izbila. Klasični scenarij se nastavlja. Real Madrid, kojem je trebao heroj, čekao je da Benzema Tyrannosaurus Rex u Dres Real Madrid broj 20 postigne još jedan pogodak. U drugom poluvremenu obje su strane postigle po dva gola. Na kraju je Manchester City tijesno svladao Real Madrid s jednim golom. Rezultat između dvije strane bio je zaključan na 4-3. Polufinale Lige prvaka Manchester Cityja Pobijeđeno u prvom kolu.