Choď na obsah Choď na menu

AC Milan 3-0 Genoa kriket

U 15. kolu Serie A u sezoni 2021/22, AC Milan je u gostima izazvao Genoa Cricket. Ova bitka je vrlo važna za AC Milan. Već su izgubili dvije uzastopne prvenstvene utakmice i očajnički im je potrebna pobjeda kako bi stabilizirali vojsku. Stoga će se igrači u Nogometni Dresovi AC Milana posvetiti igri.

U prethodnim utakmicama između AC Milana i Genoa Cricketa, AC Milan je apsolutnom snagom nadvladao Genoa Cricket. Stoga će AC Milan u ovoj utakmici moći pobijediti protivnika sve dok održavaju snagu. U 10. minuti Ibrahimović je zabio direktno iz slobodnog udarca s 25 metara. U nadoknadi vremena, Messias je u Dres AC Milan zabio glavom u gol, 2-0. U drugom poluvremenu Messias je dvaput pogodio u dalji kut s desne strane kaznenog prostora u 61. minuti za 3-0.

Na kraju utakmice, AC Milan je pobijedio Genoa Cricket rezultatom 3-0 i prekinuo njegov niz od dvije poraza. AC Milan je sada drugi s 35 bodova.