Choď na obsah Choď na menu

Cristiano Ronaldo nosi teret

Portugal se kvalificirao! Suočavajući se s moćnom Francuskom, portugalska momčad mora izvući neriješeno kako bi se kvalificirala. U 30. minuti utakmice francuski vratar Lloris pogodio je portugalskog igrača Danila Pereiru po glavi, a Ronaldo je, odjeven u Nogometni Dresovi s brojem 7, izveo kazneni udarac. , Portugal vodi 1-0. Ubrzo je Mbappe izborio penal za francusku momčad, Benzema je izveo penal i rezultat je izjednačio. Samo 2 minute u drugom dijelu, Benzema je primio asistencije Mbappea kako bi dovršio vodstvo.

Nakon 10 minuta, Ronaldo se suočio s francuskim desnim bekom Comteom i prisilio na proboj da stvori protivnički rukomet! Sudac je presudno dosudio kazneni udarac. Ronaldo nije suočen samo s francuskim vratarom Lori. Kroz video vidim kako je navijač koji je nosio dres EURO 2020 Portugal s ove strane prvo pripremio bocu koka-kole i čekao trenutak da je baci na Ronalda.

Nakon izjednačenja rezultata za Portugal, okrunjen je najboljim strijelcem reprezentacije u Svjetskim serijama. Sve ovo zaslužuje svoje ime, sve vrijedi.