Choď na obsah Choď na menu

Crystal Palace razbio Arsenal

Posljednja situacija u sezoni, u 31. kolu sezone Premier lige 2021-22, Arsenal je poražen sa 3-0 od The Crystal Palacea na stadionu Selhurst.

U 16. i 24. minuti prvog poluvremena Mateta je zabio glavom, a to je pošlo za rukom 18. Nogometni Dresovi Jordanu Pierreu Ayewu, a Topnici su na poluvremenu zaostali 0-2. U drugom poluvremenu Ødegaard je srušio Zahu u kaznenom prostoru, Zaha je pogodio udarac, Arsenal je progutao poraz od 3 pogotka. Ovo je peti put da je Arsenal postigao najmanje tri gola u londonskom derbiju u Premier ligi.

Arsenalovi bodovi ostali su u stagnaciji nakon poraza, zauzimajući 5. mjesto, ali je i dalje izjednačen s 4. Tottenhamom s jednom utakmicom manje. Dres Arsenal je u prodaji, a četvrta bitka Premier lige vjerojatno će se voditi između dvojca iz Sjevernog Londona. Štoviše, The Crystal Palace ostaje neporažen protiv Manchester Cityja i Arsenala ove sezone, s 4 pobjede, 2 pobjede i 2 remija. 2-0 Manchester City u gostima, 0-0 Manchester City kod kuće, 2-2 Arsenal u gostima, 3-0 Arsenal kod kuće.