Choď na obsah Choď na menu

Engleska 1-0 Rumunjska

U međunarodnoj utakmici za zagrijavanje Engleska je kod kuće pobijedila Rumunjsku s 1: 0 u Nogometni Dresovi. Rashford je zabio kazneni udarac, Henderson je jedanaesterac obranio, a Lewin i Sancho pogodili su prečku. Engleska je prvi put u šest godina zabilježila šest uzastopnih pobjeda.

Dvije momčadi Engleske i Rumunjske odigrale su prijateljsku utakmicu. Dvije momčadi su u prvom poluvremenu odigrale vrlo "prijateljstvo". Lewin i Sancho pogodili su prečku s dva udarca. Prije poluvremena Johnstone je blokirao protivnika i mora zabiti. Dva kaznena udarca, odjeveni kazneni udarac za Dres Engleska Rashforda, kazna Hendersona je obranjena, udarac glavom Bellinghama ponovno je pogodio gredu. Rezultat je zaključan na 1-0.

U posljednjoj utakmici Engleska je pobijedila Rumunjsku rezultatom 1: 0, a nedavno je u svim natjecanjima osvojila 6 uzastopnih pobjeda. Bila je to mala pobjeda, ali svejedno je natjerao navijače da plješću.