Choď na obsah Choď na menu

blog

Príspevky

Stuttgartov napadač Cerro Gilassi vodi na ljestvici najboljih strijelaca u europskim ligama s 13 golova u 7 utakmica

U svim utakmicama u pet velikih liga koje su upravo završile, Bellingham je igrao ludo u La Ligi kako bi pomogao Real Madridu da pobijedi Osasunu. Sterling je pomogao Chelseaju da sam preokrene situaciju u Premier ligi. McTominay je bio u igri. Zabio dvaput u sudijskoj nadoknadi za spas Manchester Uniteda. U Bundesligi je Cerro Gilassi u Nogometni Dresovi Stuttgarta još jednom postigao hat-trick čime je Stuttgart došao na prvo mjesto bundesligaške ljestvice, a Gilassi je i ove sezone čvrsto zauzeo prvo mjesto na ljestvici strijelaca Bundeslige. Njegov prekrasan učinak na terenu ostaje duboko u sjećanju!

8. 10. 2023 | | Rubrika: blog

Napolijeve službene društvene mreže otvoreno su se rugale vlastitoj zvijezdi Osimhenu

Prošlosezonski prvak Serie A Napoli nije dobro krenuo u novu sezonu. Sukob Osimhena, prošlosezonske zlatne kopačke Serie A, i kluba posljednjih je dana privukao pozornost i rasprave. Napoli je objavio video koji ismijava Osimhena na službenoj Tik Tok početnoj stranici. Iako je video izbrisao službeni račun Napolija nekoliko sati kasnije, video se nastavio širiti društvenim platformama, što je jako razljutilo igrače!

27. 9. 2023 | | Rubrika: blog

Lewandowski i Cancelo zabili su 3 gola u 9 minuta i pomogli Barceloni da napravi super preokret

Bilo je mnogo bitaka u fokusu u pet velikih liga koje su upravo završile, a utakmica između Barcelone i Celte Vigo definitivno je bila najdramatičnija utakmica večeri. Uz zaostatak od 0-2, Barcelona je u 80. minuti utakmice završila nevjerojatan preokret s tri pogotka u devet minuta. Po završetku utakmice svi navijači u crveno-plavim Nogometni Dresovi počastili su ih toplim pljeskom i ovacijama za njihovu prekrasnu igru.

24. 9. 2023 | | Rubrika: blog

Felix je s 2 gola i 1 asistencijom pomogao Barceloni da pobijedi Antwerpen 5-0

Službeno je počela grupna faza UEFA Lige prvaka 2023-24! Barcelona, koja je dvije uzastopne sezone ispadala iz grupne faze Lige prvaka, u prvom je kolu grupne faze odmjerila Antwerpen. Felix, koji je ovog ljeta skinuo Dres Atlético Madrid i pridružio se na posudbi, zabio je 2 pogotka i 1 asistenciju, kao i autogol Rafinhe, a Lewandowski i Garvey dali su po jedan gol. Barcelona je kod kuće pobijedila Antwerpen rezultatom 5-0.

20. 9. 2023 | | Rubrika: blog

Liverpool se vratio do pobjede

U petom kolu Premier lige Liverpool je u gostima izazvao Wolvese. Wolvesi su u prvom poluvremenu postigli prvi pogodak. U drugom poluvremenu Klopp je zamijenio McAllistera koji je nosio Nogometni Dresovi s brojem 10 i bio u lošem stanju. Nakon toga Salah je uputio dvije asistencije, Gakpo, Robertson i Elliott zabili su po jedan gol, a Liverpool je ponovno dovršio preokret 3-1.

17. 9. 2023 | | Rubrika: blog

Neymar je nadmašio Pelea i postao najbolji strijelac Brazila svih vremena

Nakon godina izgubljenog vremena i svjedoka vremena rođen je najbolji strijelac u povijesti brazilske reprezentacije. Idući naprijed u koritima i cvjetajući na planinskim vrhovima, Neymar je odgovorio na sve vrste nedoumica svojom najboljom izvedbom. Upravo je u južnoameričkim kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo Neymar u Brazil Nogometni dresovi s pet zvjezdica s dva pogotka najavio povratak kralja. Obaranje Peleovog rekorda u broju golova brazilske reprezentacije koji je stajao više od pola stoljeća. 31-godišnji Neymar postao je prvi strijelac u povijesti brazilske reprezentacije i krenula je nova prekretnica.

10. 9. 2023 | | Rubrika: blog

Coutinho će napustiti europsku arenu i pridružiti se katarskoj ligi na posudbi

Mnogim obožavateljima ime Coutinho možda je poznato i malo nepoznato jer se brazilska zvijezda dugo nije pojavljivala u očima ljudi. A kada Coutinho opet postane žarište žestokih rasprava, to nije zbog njegovog nastupa na terenu, već zato što napušta europsku pozornicu i odlazi u Katar. To također tjera mnoge obožavatelje koji su svjedočili Coutinhovoj slavi da se žale.

8. 9. 2023 | | Rubrika: blog

Pavard se pridružuje milanskom Interu, postavljajući novi rekord Serie A u visini transfera

Europski ljetni prijelazni rok je pred zatvaranjem, a glavne momčadi rade posljednji sprint za potpise. Kako se navodi, milanski Inter i minhenski Bayern postigli su dogovor oko transfera Pavarda, a francuski branič uskoro će obući Dres Inter Milan.

30. 8. 2023 | | Rubrika: blog

Lukaku prihvaća poziv Rome

Kako se prijelazno razdoblje bliži kraju, konačno postoji napredak u Lukakuovoj budućnosti. Nakon što su Inter Milano i Juventus odustali od Lukakuovog transfera, talijanski mediji su objavili da je Lukaku voljan prijeći u Romu. Trenutno su dvije strane pregovarale i očekuje se da će biti na posudbi. Lukaku se u novoj sezoni nada povratku u Seriju A, ali više neće nositi Dres Inter Milan, već Rome.

27. 8. 2023 | | Rubrika: blog

Žalba Liverpoola, FA poništava McAllisterov crveni karton i suspenziju

Crveni karton Liverpoolovog veznjaka McAllistera protiv Bournemoutha u drugom kolu Premier lige poništen je nakon žalbe. McAllister će nastaviti nositi Dres Liverpool u sljedećoj utakmici Premier lige protiv Newcastlea.