Choď na obsah Choď na menu

Bayern razbio protivnika 8-0, Kane blista u svjetskom nogometu

29. 10. 2023

Novi krug natjecanja u pet najvećih liga može se reći iznimno popularan! Engleski igrači dominiraju naslovima velikih sportskih vijesti! Bellingham, koji je nosio Dres Real Madrid, postao je predmetom divljenja bezbrojnih navijača Real Madrida sa svjetskim valom i pobjednikom u sudačkoj nadoknadi. Kaneov vezni udarac + hat trick šokirao je cijelu Bundesligu. Dvije engleske zvijezde pokazale su svoj nogometni šarm svaki na svom terenu!
U ovom kolu Bundeslige Bayern je odigrao vrlo dramatičnu utakmicu kod kuće protiv Darmstadta. Kimmich je isključen crvenim kartonom tek u 4. minuti utakmice. Nije ni pomislio da će prije poluvremena biti isključena i dva igrača gostiju. Bio je to prvi put u povijesti Bundeslige da su tri igrača isključena crvenim kartonom u prvom poluvremenu. Utakmica je završila 0-0. Od početka drugog poluvremena utakmica se pretvorila u jednostrani masakr Bayerna. Počevši od Kanea koji je prelomio rezultat u 51. minuti, hegemoni Bundeslige zabili su 8 golova u samo 37 minuta. Muller je otvorio svoj konto golova, a strijelci su bili Sane i Musiala po dva puta. Naravno, najupečatljiviji mora biti Kane, koji nosi Dres FC Bayern München s brojem 9. Ponovno je zabio hattrick i asistenciju, a njegov put do stvaranja podataka postao je još lakši. Među njima je sve šokirao dalekometni udarac s sredine terena u 69. minuti utakmice.
Otkako je obukao FC Bayern München Nogometni dresovi, Kane je ove sezone igrao 13 puta u svim natjecanjima, pridonijevši 14 golova i 7 asistencija uz visoku učinkovitost. Briljantnost koju su pokazale engleske zvijezde poput Kanea i Bellinghama ispunila je ljude predivnom maštom o budućnosti engleskog nogometa. To također daje ljudima veća očekivanja za Europsko prvenstvo koje će se sljedeće godine održati u Njemačkoj!